Bu Ocak ayında Chrome Hearts ile birlikte çalışarak birkaç hafta önce, hiçbir şey gibi görünmüyor Toronto merkezli rapçi Drake’i, eserlerde bir iş daha geri döndüğü için yavaşlatıyor. Bu sefer Nike X Nocta kapsülü “Kardinal Stock” türündeki en son görüyoruz.

Bu kapsül, beyaz, gri ve mavi yumuşak tonlar da dahil olmak üzere yeni bir renk kombinasyonu eklenerek önceki düşüşten tanıdık Nike siluetlerine sahiptir. Bu koleksiyon, yıl boyunca aşınma ve stil için mükemmeldir ve uyumlarına minimalist bir görünümü tercih eden herkese uygundur.

Nocta üzerinden görüntü
INT’L Nakliye

Daha fazla gör

Koleksiyondan öne çıkan parçalar hem önemli kapüşon hem de joggers. Çift, maksimum konfor için bir Fleecy Polycotton Jersey’den üretilmiştir ve daha sonra Nocta markalaşmasına ek olarak Nike’ın imza logosu Swoosh ile dekore edilmiştir. Koleksiyon benzer şekilde önemli tişörtlerin yanı sıra beyaz kapakların yanı sıra mavi tonlara sahiptir.

Nocta üzerinden görüntüler
INT’L Nakliye

Daha fazla gör

İşler durdukça kapsül 20 Mayıs’ta her iki ucunda saat 12’de ortaya çıkacak. Giysiler ve Nike. Bunun sunulacağını tahmin ediyoruz, bu yüzden kaçırmayın ve polis için neyi ele aldığınızı anlayalım! Diğer yandan, Skepta X Nike “Bloody Chrome” paketi hemen bir çıkış olacak.

Nocta üzerinden görüntüler
INT’L Nakliye

Daha fazla gör