resmine henüz en iyi bakışınız
Spor ayakkabı dünyası Yeezy Bsktbl ‘Quantum’un piyasaya sürülmesi için özlem duyuyor. İlk olarak, Kanye West’in Chi-Town’daki bir çiftte çıktığı 2018’de geri döndü, şimdiye kadarki en özel Yeezy fitness eğitmenlerinden biri olan eller aşağı. Şu anda mevcut olan diğer her basketbol ayakkabısından farklı olarak, bunlar uzaydan bir şey gibi görünüyor ve şimdi en iyi görünümümüzü alıyoruz!

Ye’nin basketbol ayakkabıları dünyasına girmesi olarak hizmet veren ‘Quantum’, lateral ve medial taraflar boyunca ‘zebra’ benzeri bir baskı ile dekore edilmiş özel bir Primeknit binasına sahiptir. Gizli siyah süet, daha fazla destek için ayak bileğine ve topuğa çarpıyor ve aynı zamanda temiz bir krem ​​renk tonunda renklendirilmiş ayak parmağı kutusunda bir Nubuck paneli keşfedeceksiniz.

Kickwhoshow aracılığıyla görüntü

Kickwhoshow aracılığıyla görüntü
Arkada, ek stabilite için abartılı bir topuk bardağı mevcuttur ve aşağı doğru adım attığınızda, bu dünyanın dışındaki konfor için tam uzunlukta bir gelişme orta tabanını keşfedeceksiniz. Tasarımı sonuçlandırmak için, şeffaf parçalar da aynı şekilde, spor ayakkabı kafalarının çoraplarını kolaylıkla esnetmesini sağlar.

Yeezy bsktbl ‘kuantum’ stili hala değişebilirken, ayakkabının gittiği yönü görmek harika. 2020’nin başlarında azalması beklenen söylentiler, Kanye’nin memleketi Chicago’da Şubat ayında yer alması nedeniyle yaklaşan NBA All-Star oyununda piyasaya sürülecekleri. Bu henüz en iyi Adidas ortaklığı olabilir mi? Aklınızda ne olduğunu anlayalım, ayrıca yeezy ile ilgili olduğu kadar ötesinde olan tek satıcıya kilitli tuttuğunuzdan emin olun!

Kickwhoshow aracılığıyla görüntü

Kickwhoshow aracılığıyla görüntü