Nike, ikonik basketbol spor ayakkabısına tam bir flyknit makyajı vererek Air Jordan 4’ün 30. yıldönümü kutlamalarını sürdürüyor! Silhouette’in üçüncü yenilemesini işaretleyen Özel Baskı AJ4, dört farklı renkte ulaşacak ve şimdiye kadar bildiğimiz şey!

1989’da Tinker Hatfield tarafından tasarlanan ikonik siluet üzerine inşa edilen Air Jordan 4 Flyknit, bir iç kabuğun üzerine koyulmuş çağdaş bir flyknit inşaatına sahiptir. Herhangi bir dikiş veya kaplamadan uzaklaşan tasarlanmış iplik deseni, ayakkabıya kırmızı, turuncu, mavi ve sarı renk paletlerinde fırlatacak ayırt edici şeklini verir. Hepsini yuvarlamak için, bir Jumpman logosu dili ve topukluları tamamlayıcı bir kauçuk malzemede süsler ve görünür bir hava ünitesi tasarımı tamamlar.

Şimdi, Air Jordan 4 Flyknit renklerinden herhangi birini kopyalamayı planlıyorsanız, bir sonraki bölüm için dinlemelisiniz. Bildirildiğine göre, dört monokromatik teklifin her biri, tıpkı Yeezy Boost 350 V2 ‘Özel Sürüm’ gibi bölgesel olarak piyasaya sürülecek, bu yüzden geliştikçe daha fazla haber için tek satıcıya kilitli tuttuğunuzdan emin olun! Bir çift alıp alacağınızı bize bildirin ve tam Nike Sneaker serisine bir göz atın!

Sneaker News aracılığıyla görüntüler