2018’de Yeezy 500 “Fayda Black” i kopyalama şansınız olmadı, o zaman şanslı gününüz, spor ayakkabı içeriden gelenler Yeezy Mafia’ya göre bu yıl çok büyük bir yeniden stok alıyor! Çöl faresi silueti vurmak için en sevilen renklerden biri, Kasım 2019’da düşük bir ilk 500 damla görmedik, bu yüzden bunun oldukça büyük bir lansman olacağını söylemek güvenli!

Kanye West’in bugüne kadar birçok iddialı Yeezy modeli üzerinde çalışan “Fayda Siyahı” olduğu kadar gizli. Öldürülen bir renk şemasında boyanmış olan üst kısım, bir dizi oval şekilden oluşan farklı bir bağlama sistemine sahip örgü, deri ve süet kombinasyonundan üretilmiştir.

Aşağıda, Adiprene’den hazırlanmış çılgınca tıknaz bir orta taban bulacaksınız. Adidas’ın teknolojisini arttırdığı kadar rahat, işaretleme karşıtı bir kaplama ile aşılandı, böylece yakın zamanda herhangi bir kat yukarı çıkmayacaksınız. Hepsini yuvarlamak için, bir dizi ayrıntılı oluk, üniteye kazınır ve gerçekten türünün tek örneği estetiğini sonuçlandırır.

Mafya’ya göre, Adidas Yeezy 500 “Fayda Black” Kasım ayında geri dönecek. Tam aile boyutlarında geri dönüp dönmeyeceğine dair henüz bir kelime yok, bu yüzden geliştikçe çok daha fazla haber için tek sağlayıcıya kilitli tuttuğunuzdan emin olun! İlgili haberlerde, Yeezy Artışı 380 “Onyx” de Kasım ayında düşüyor!

Adidas aracılığıyla görüntü