yapıyor, üç şerit Adidas Futurecraft 4D’nin piyasaya sürülmesi ile spor ayakkabı pazarını dönüştürdü. Çağdaş 3D baskı teknolojilerinden tam olarak yararlanan bir yenilik, karbonla ortaklaşa yapıldı ve önceki hiçbir şeye benzemeyen bir orta taban üretmek için dijital ışık sentezi adı verildi.

Geri kalanımız gibi, gün içinde bir çifti güvence altına almak için başa çıkmadıysanız, ultra fütüristik ayakkabı son derece yakında bir geri dönüş yapmak üzere olabilir gibi göründüğü için şanslı olabilirsiniz!

Adidas üzerinden görüntü
OG ile tam olarak aynı şekilde görünmesi beklenen Futurecraft 4D, ultra desteğe benzeyen esnek bir örgü üstüne sahiptir. Orijinal çift Primeknit’ten hazırlanırken, yeniden yayınlanmanın geri dönüştürülmüş plastikten yapılmış ve çok daha çevre dostu olan primegreen’den yapılmasını bekleyin. Koyu Gri Üç Stripe Marka Branding sürgünleri yanal ve medial yan paneller boyunca ve ayak bileği, ek destek için ek yastıklama ve her adımda konfor ile aşılanmıştır.

Aşağıda Pièce de Résistance’ı keşfedeceğiniz yer. Bir “keten yeşil” renk tonuna batırılmış karmaşık kafes yapısı, her adımda optimum miktarda yastıklama ve zekice sunar. Bu daha sonra, gelecekteki ileri Adidas ayakkabısını yuvarlayarak, daha fazla dayanıklılık için bir kıta dış tabanı ile güçlendirilir.

Adidas üzerinden görüntü
Bu baharda bir geri dönüş yapmak için söylentiler, Adidas Futurecraft 4D’nin geri dönüşü için hiper ötesinde. Kişisel koleksiyonunuza bir çift ekleyip eklemeyeceğinizi ve ilişkili haberlerde, Adidas Ultra 4D “Miami Hurricanes” yakında gelecek!

Adidas üzerinden görüntü