ile Gurur Ayını Başlat ve Yepyeni Nike Air Max 720 ‘Be True’ ile LGBT Gurur Ayını Başlat! Sevgiyi tüm biçimlerinde kutlayan bu AM720, Swoosh’un ‘True Be’ koleksiyonunun bir parçasıdır ve şimdi spor ayakkabı rotasyonu idealinde kesinlikle bir çift ihtiyacınız vardır!

Air Max 720 ‘True Be’ hakkında fark edeceğiniz ilk şey, gökkuşağının tüm renklerinde boyanmış çılgın tasarlanmış örgü üstüdür. 1978’de kırk yıl önce çıkış yapan Gilbert Baker’ın ünlü gökkuşağı bayrağına saygı göstererek, Amerikalı sanatçının imzasını, aslında%75’ten fazla geri dönüştürülmüş üretim atıkından yapılmış tıknaz hava orta tabanına kazınmış bulacaksınız. Tasarımı tamamlamak için “Airmax”; Markalaşma dilini vururken, “Doğru Ol”; Zamansız görünümü tamamlayarak topuk çekme sekmelerini süsler.

İster bir LGBT aktivisti veya yangın spor ayakkabılarını seven bir spor ayakkabı olun, Nike Air Max 720 ‘True Be’ günlük rotasyonunuza eklemek için en iyi çifttir. Şimdi kullanılabilir, eğer başa çıkacaksınız ve buradayken tam Nike Sneaker serisine bir göz atın!