Kanye West’in Adidas Yeezy hattı bugün spor ayakkabı kültürünün ön saflarında olabilir, ancak efsanevi Nike Air Yeezy 1 silueti her zaman şöhret salonunda kalacak . Uzun süreli koleksiyoncular, modelin renklerini anlayacaklardı, şimdi hepsi çılgın bir yeniden satış fiyatı getiriyor, ancak bu yıl 2008 Yıllık Grammy Ödülleri’nde kullandığı 1-1-Nike Air Yeezy 1 örneğinin 1,8 dolara sunduğu bildirildi. milyon. Bay West’in mağazadaki tek çift olduğuna inanıyorsanız, şimdi daha önce hiç görülmemiş bir Nike Air Yeezy 1 aşınma testi örneğine daha iyi baktık.

Güvenilir Lübnan Sneaker Insider @MC1SKRS tarafından sızdırılan bu aşınma testi Nike Air Yeezy örnekleri, “yanıp sönen”, “Zen Grey” ve “net” yinelemelerin aksine ön ayak kayışı olmadan ortaya çıkar. Spor ayakkabı örnek toplayıcısı da Kanye’nin, siluetin onsuz nasıl görüneceğini görmek için kayışı kendisini kestiğini belirtti.

Oyunda yeni olanlar için, aşınma testi örnek ayakkabılarının işlevi, özellikleri mağazalara çarpmadan önce analiz etmektir – bu renkler, inşaat, konfor ve dayanıklılık üzerinde bir test içerir. Bu aşınma testi Air Yeezy 1s, temiz beyaz delikli deri taban, parlak tonları yakalar, orta ayak elemanları ve kauçuk dış tabandan bir kontrast popu sağlamak için davet eder.

Bunların kapmak için hazır olup olmayacağı, mevcut spor ayakkabı koleksiyonunuzu satmak, Nike Air Yeezy 1 aşınma testi örneğinin satış sonrası maliyetini karşılamak için yeterli olmayacaktır. Her ne kadar, Kanye’nin Yeezy koleksiyonundan yüksek ısı sürümlerini kaçırmak istemiyorsanız, o zaman en iyi zamanlarda kilitli tutun! İlişkili haberlerde, bu, Travis Scott X Nike Air Max 1 “Buğday” a en iyi görünümünüz.

MC1SKRS aracılığıyla görüntü

MC1SKRS aracılığıyla görüntü