İlk başta polis yapmayı başaramazsanız, fahişe satış fiyatları ödemeden önce her zaman bir restock haberlerini bekleyin! Kural bu olmalı, değil mi?! Ama yüzleşelim, bir L’den başka bir şey bırakmadıktan sonra, bir çifti güvence altına alma cazibesi çok fazla olabilir. Ve bir restock’un gerçekten olup olmayacağını kim bilebilir. Çoğunlukla, Deadstock Ayakkabı Deadstock kalır!

Ancak aşağıdaki beş Adidas eğitmeni için durum böyle değil. Biraz şansla, bunlar 2018’de geri dönüyor. Umarım bu sefer daha geniş miktarlardır!

Adidas Ultra Boost 1.0 ‘Krem’ | Yakında yeniden stoklama

Bir yeniden stok tarihi henüz verilmedi, ancak bu, hype’ı caydırmak için hiçbir şey yapmadı. Ultra Boost hayranları ve koleksiyoncuları, şimdiye kadarki en büyük renklerden birini güvence altına almak için kesinlikle umutsuz olacaklar. Şaşırtıcı olmayan bir şekilde, bu 2015 renk için satış fiyatları 600 £ kadar yüksek. Soru şu ki, Adidas bu sefer daha büyük bir boyutta çalışacak mı?!

Yeezy Boost 350 V2 ‘Krem Beyaz’ | 21 Eylül yeniden stoklama

‘SPLY-350’ aralığının en çok arananlarından biri olarak kabul edilmedi, ancak yine de çok yönlü bir renk. All-White Yeezy’nin geri dönüşü, stok miktarı göz önüne alındığında daha da ilgi çekicidir. Son zamanlarda Kanye’nin kendisi tarafından onaylandığı gibi, bu menzildeki diğer stillerin en büyük sürümü olacak – milyonlarca stok söylenti! Bununla birlikte, yakında bir dükkana girip raftan bir çift Yeezys satın alabilirsiniz.

Yeezy Wave Runner 700 ‘Katı Gri’ | 15 Eylül yeniden stoklama

Wave Runner’ın burada gerçekten İngiltere’de piyasaya sürülmediği göz önüne alındığında, bu Eylül’de küresel bir yeniden stok harika bir haber olarak geliyor. Bir zamanlar, bu tıknaz siluet için satış fiyatları 900 £ ‘dan fazla oldu. O zamandan beri önemli ölçüde düşmüş olsalar da, boyutlar hala 400 £ ‘dan fazla komuta ediyor. Önümüzdeki ay gelen resmi İngiltere lansmanı aracılığıyla başa çıkarak açgözlü satıcıların ceplerine para koymaktan kaçının.

Adidas Ultra Boost 2.0 Çok Çözünerlik | Yakında yeniden stoklama

Başka bir klasik Ultra Boost arşivlerden geri dönüyor ve Adidas’ın 5 yıllık destekleri kutlamasıyla daha iyi zaman var mı?! Bu yıldönümü sürümünün, orijinal ile kırmızı renkli topuk kapağına ve çok çukurlu primeknit ile aynı olduğu düşünülmektedir. Boyutların raflardan uçması bekleniyor, bu yüzden bunlar geri dönüş yaptıklarında uyumayın.

Yeezy Boost 350 V2 ‘Tereyağı’ | Aralık ayını yeniden stoklama

Hala bu rengi değiştirmeye çalışan sinir bozucu yeniden satıcılar, bir yeniden stok haberlerinden memnun olmayacak. Zaten yeniden satış pazarında en bütçe dostu olanlardan biri – bu, restock’u takiben raflara oturmak için başka bir stil olabilir mi? Kim bilir ama bu ilk lansman sırasında bir şekilde kaçırırsanız bir çifti güvence altına alma şansınızı kaçırmayın.

En son tüm restock haberleri ve uyarıları için @Thesolesupplier ve @ThesoLerestocks’a kilitli tutun!