Polis memuruna en iyi olasılığınızdır, eğer ne sebeple olursa olsun, şimdi ne olursa olsun, şimdi Adidas doğrulanmış uygulamayı akıllı telefonunuza almak için ideal zamandır. Ultra hiper damlalarla dolu bir hafta ile, Three Stripes platformu polis için en iyi olasılığınızdır! Olması gereken Yeezys’den ZX 8000 işbirliklerinden sonra aranmaya kadar, bunların herhangi bir türünü kaçırmak istemezsiniz!

Peki ne bekliyorsun? Tercih ettiğimiz Adidas ayakkabı seçeneklerinden birkaçına bir göz atın ve burada tamamen ücretsiz en iyi için doğrulanan adidas’ı indirin! Sadece bir uygulamadan çok daha fazlası, aynı zamanda küratörlü koleksiyonların yanı sıra özel röportajların yanı sıra sadece sizin için önerilen hikayeleri içeriyor ve onu Alman devi hayranları için en büyük yer haline getiriyor.

INT’L Nakliye

Üye olmak

032C x Adidas GSG TR “Hi-Çözlü Sarı”

Kısa bir aradan sonra, Joerg Koch’un kültürel yayını ve üç şerit, 032C X Adidas GSG TR “Hi-Res Sarı” için bir kez daha tekrar bir araya geldi! Kesinlikle kalbin zayıflığı için değil, bu faydacı tasarım geleneksel GSG-9 botunun hayranları üretildi. Askeri, teknik ve dış tarzda bir dil entegre etmek, gittiğiniz her yere kafaları çevireceğinden emin olan bir görünüm için neon sarı bir gölgede boyanmış olan her şey. 22 Ağustos’ta Adidas’ta serbest bırakıldı.

INT’L Nakliye

Üye olmak

Highsnobiety x Adidas ZX 8000 “Qualität”

2016 yılında Ultra Özel Ultra Artış Ortaklığı’nın ardından Highsnobiety, Highsnobiety X Adidas ZX 8000 “Qualität” için bir kez daha Adidas ile işbirliği yaptı. Her türlü spor ayakkabının gördüğü en premium malzemelerden birkaçı ile yapılmış, lüks deri ve yumuşak süetten üretilmiştir ve bahar ve yaz ayları için ideal olan güzel bir kombinasyona batırılmıştır. Aynı şekilde çok daha lüks bir his için bir mantar da var. 23 Nisan’da Adidas’ta serbest bırakıldı.

INT’L Nakliye

Üye olmak

İnsan Yapımı X Adidas Forumu “Gray Two”

Forumun bu sezon bir geri dönüş yaptığına dair bir soru yok, bu yüzden Pharrell ve Nigo her iki dünyanın en iyisini insan Made X Adidas forumu “Gray Two” ile aşıladı. Aksesuarların yanı sıra kıyafetleri içeren daha büyük bir kapsülün bir kısmı, düz gri deriden üretilmiştir ve aynı zamanda “fütüristik gençler için dişliler” sloganıyla süslenmiştir. 23 Nisan’da Adidas’ta serbest bırakıldı.

INT’L Nakliye

Üye olmak

Yeezy artışı 700 “Parlak Mavi”

Çok sayıda sızıntı, söylenti ve spekülasyondan sonra, Yeezy artışı 700 “parlak mavi” son olarak tüm ihtişamıyla ortaya çıktı. Bir tweeting çılgınlığı sırasında geçen yıl Kanye West tarafından ilk ortaya çıkan, “güneşi” tamamen aralarında oturan bir renk için “dalga koşucusu” ile birleştiriyor. Bu, bir Adidas’ın orta taban artışı ile toplam, bu sezon ideal günlük ayakkabı haline getiriyor. Maliyet kesintisi de yardımcı olur. 24 Nisan’da Adidas’ta serbest bırakıldı.

INT’L Nakliye

Üye olmak

Overkill x Adidas ZX 8500 “O”

Overkill, ZX çizgisini ilgilendirdiğinde kesinlikle tam bir yabancı değil, ancak Overkill X Adidas ZX 8500 “O” işleri bir seviyeye taşıyor. ZX 8000 ve ZX 9000’den stil ipuçlarını entegre etmek, uygun bir şekilde adlandırılan ZX 8500, bir dizi zıt renkte ve logolarla malzemeler ve grafiti’ye saygı gösteren illüstrasyonlarda yapılır. Aslında, her çift sprey boya kapakları içerir, böylece resim yaparken sinsice koruyabilirsiniz. 30 Nisan’da Adidas’ta serbest bırakıldı.