yeniden işler, şansınız Air Jordan 13 “Flint” i duyma şansınızdır . Şimdiye kadar yapılan en ikonik Jumpman spor ayakkabılarından biri, büyük çıkışını 1997’de geri döndürdü. Şimdi, geleneksel olan Air Jordan 13 “Red Flint” ile yeniden işlemek gibi görünüyorlar. ateşli sıcak.

Chicago Bulls renk paletinden esinlenen “Red Flint”, OG ile aynı malzeme binasına sahiptir. İmza pockmarked tekstilin yanal ve medial yan panelleri süsleyen “Flint” gri süet, AJ13’ün ünlü olduğu ultra premium estetik için de bir görünüm kazandırır.

S.sam.group üzerinden görüntü

S.sam.group üzerinden görüntü
Crisp Beyaz Deri Ayak Kutusunu ve Dil Toplamını İşlemeli Jumpman markalaşmasının yanı sıra, Day Dot’tan beri Air Jordan 13’te olan efsanevi çevre dostu kedinin göz rozetidir.

2021’in ilk çeyreğinde bir süre başlaması bekleniyor, geliştikçe Nike Air Jordan 13 “Red Flint” hakkında daha fazla haber için tek tedarikçiye kilitli tuttuğunuzdan emin olun! Bu renk hakkında ne düşündüğünüzü ve ilgili haberlerde ne düşündüğünüzü anlayalım, Air Jordan 1 Retro High OG “Bordeaux” tanıtıldı!

S.sam.group üzerinden görüntü

S.sam.group üzerinden görüntü