Edison Chen bu yıl öldürüyor. İki Ultra Özel Hava Kuvvetleri 1’i düşürdükten sonra, şimdi Clot X Air Jordan 1 “Üçlü Siyah” ı ortaya çıkardı ve mutlak mükemmellik. Black Friday’de piyasaya sürülecek, bilmeniz gereken her şey!

Önceki sürümlerinde kullanılan aynı yırtılma ipek üst kısmına sahip, daha spesifik olarak, Fragment Design ile ortaklığı, olacağı kadar gizli olan tamamen siyah bir renk planına batırılmıştır. Geleneksel bir Çin deseni tüm ayakkabı boyunca ilerlerken, dikişli bir swoosh yanal ve medial yan paneller boyunca ateş ederek özel bir görünüm sağlar.

Naylon dile çarpar ve her şeyi yuvarlamak için oksitlenmiş bir bakır ve yeşim jetonu, Hong Kong tasarımcının köklerine geri dönerek dantel kilidi olarak hareket eder.

Koleksiyonunuzda Clot X Air Jordan 1 “Triple Black” i istiyorsanız, polisin tek yöntemi Dover Street Market London’un web mağazasında çekilişe girmektir. Henüz daha geniş bir sürüm doğrulanmadı, bu yüzden tek tedarikçiye kilitli tuttuğunuzdan emin olun ve size haber verelim! Siz buradayken, Black Friday merkezimizi gerçekten kaçırmak istemediğiniz en yeni ve en büyük spor ayakkabı çalmaları için inceleyin!