için ortaklık tarihlerine devam etmekle devam ediyor, öne çıkan inancın aksine, hayatta gerçekten üç kesinlik var – ölüm, vergiler ve mevsimsel bir nihai x The North işbirliği ile anlaşıyor. Bu sefer SS22 için, Ultimate X The North Fırsatı geri döndü ve bu son tekliflerle ortaklık zenginliklerini uzatmak istiyor.

Bu son damlaya dahil olmak üzere, Baltoro ceket, Mountain Pro ceket, taban katmanı uzun kollu üst, kısa kollu üst, dağ pantolonu, chugach 16 sırt çantası ve Smith Squad Mag ™ Goggles dahil olmak üzere pratik dış giyim parçaları koleksiyonu görüyoruz. Bu parçaların her biri, ortak markalı imzalar seçeneği ile ortaya çıkar.

Ultimate aracılığıyla görüntü
Koleksiyondan gelen duruşlar arasında Summit Serisi Rescue Baltoro Jacket yer alıyor. Bu parça, serin yay akşamları için mükemmel olan 700 dolgun yalıtılmış bölmelerle suya dayanıklı naylon ile inşa edilmiştir. Başka yerlerde, Mountain Pro ceketinin yanı sıra, suya dayanıklı 3 katmanlı bir poli kabuk işleyen şık parçalar ikilisi olan Mountain Pant’ı görüyoruz. Bu parçalar, aşınma boyunca kuru ve şık kalmanızı sağlamak için toplam bantlanmış dikişlerle gelir.

Ultimate aracılığıyla görüntü
Tam Ultimate X The North SS22 koleksiyonu ile bu Perşembe günü saat 16: 00’da (GMT) internette düşecek. İlişkili haberlerde, yolda Ultimate X Louis Vuitton’un ikinci kısmı mı?

Supreme üzerinden görüntü