2019 hakkındaki düşüncelerimiz, OG renklerinin geri dönüşü veya tamamen yeni modeller olsun, çok sayıda unutulmaz Air Max silüetleri gördü. 80’lere kadar uzanan bir aralık için Nike, zamansız hava teknolojisini hiç düşünmediğiniz şekilde yeniden keşfetmeyi başarıyor.

Bol miktarda Curb cazibesi ile varmak için yeni gelen bir kişi Nike Air Max 200. Nike UK’de yakın zamanda başlatılan bir dizi ilk renk. Burada sadece göz alıcı değil, bu sezonun çok daha dayanıklı Air Max eğitmenlerinden biri olan ‘Royal Pulse’ stilini açıyoruz.

Bu dalgalı toplar lav ve okyanus akıntılarından ilham alıyor. Süet kafeslenmenin örgü ve naylon ile kontrastı, bunları özellikle çok yönlü hale getiriyor. Her şeyden önce, bunlar bir yaşam tarzı ayakkabısıdır, ancak harika açık havada ve sabah gidip gelme için mükemmel donanımlıdırlar.

Ayakta dinlenmek, her iki tarafı da esnek bir orta tabanla çevrili tıknaz bir hava ünitesidir. Air Max React 270 kadar dramatik değil, ancak yine de ultra rahat bir sürüş vaat ediyor.

Nike UK’deki Air Max 200’ün birkaç renk arasından seçim yapın. Söylentilere göre, 2019’da raflara çarpacak çok daha fazla stil ayarlandı. Güncellemeler ve uyarılar için bizi izlemeye devam edin!