Arc’teryx’in son birkaç aydır bir canlanma cehennemi yapması gibi görünecekti. Kanadalı açık giyim şirketi 1989’da bir kült markası olarak başladı. Otuz yılı aşkın bir süredir ileri ilerliyor ve şimdi kesinlikle herkes tarafından giyilen bir sokak kıyafeti zımbası haline geldi. Tüm bunlarla, spor ayakkabı customerer @itsjustpatterns şimdi bir Arc’teryx X Nike Dunk Low’un nasıl görünebileceğini açıkladı ve dürüst olmak gerekirse, bunların gerçekten bir şey olmasını istiyoruz.

Tamamen siyah bir renk içeren bu özelleştirilmiş dunk, bulanık süet paneller ayaklı kutu, bağlama sistemi ve arkaya sarılırken, pürüzsüz deri tabanın üstünde çalışır. Onu gizli tutan orta taban altında, Arc’teryx’in estetiğine uygun kalarak siyah renkte de boyanmıştır.

ITSJUSTPATERNS aracılığıyla görüntü

ITSJUSTPATERNS aracılığıyla görüntü
Bir Nike Swoosh lateral ve medial yan paneller boyunca ateş eder ve hepsini yuvarlamak için, etiketin kuş fosil logosu, tasarımı sonlandırarak beyaz renkte topuk üzerine gelir.

Arc’teryx X Nike Dunk Low şu anda bir tek bir gelenek, ancak gelecekte Power Duo takımının bir araya gelmesini görmek isteriz. Bu hayali işbirliğini kopyalayacağınızı bize bildirin ve buradayken, Union La X Nike Dunk Low’a ilk bakışınızı da alabilirsiniz!

ITSJUSTPATERNS aracılığıyla görüntü

ITSJUSTPATERNS aracılığıyla görüntü