Japon Sokak Giyim Önceliği Bir Banyo Pione Bir Banyo Maymunu, Duo’nun özelleştirme için sunulacak bir dizi silüet üzerinde çalışacağı California Ayakkabı Efsanesi Vans ile bir araya gelmeye hazırlandı. . Paket, Çin’deki Bape’in mağazasının 10. yıldönümünü kutlayacak ve tüm modeller küçük bir üretim koşusu ile sınırlı olacak.

Eski-Skool, ERA, Otantik ve SK8-HI gibi çiftler, anında tanınan bir görünüm için BAPE’nin imza maymun baş kamuflaj desenlerini sergileyen çeşitli renk paletlerinde sunulacak.

Vans üzerinden görüntü
Tüm çiftler, minibüslerin imzalı dayanıklı tuval kumaşından üretilecek ve onları günlük giyim için uygun ve hatta kaykay ile başa çıkabilmiştir. Beyaz Danteller, her çiftin görünümünü bitirir, klasik logo sekmeleri, markalaşmanın ince bir dokunuşu için görünür.

Tabii ki, bir banyo maymununun yardımını yerine getiren herhangi bir sürüm gibi, bunlar sadece Çin’de gerçekleşecek ve serbest bırakılacak. Katılımcılar, ellerini bir çift üzerine alma şansı ile bir çekiliş girebilecekler.

Vans üzerinden görüntü
Bape X Vans Gümrük Koleksiyonu 15 Aralık’ta Çin’de piyasaya sürülecek, ancak dünyanın başka bir yerinde bulunuyorsanız bunların ele geçirilmesi oldukça zor olacak! Bu arada, sitemizin geri kalanına göz atın ve buradayken bu 15 yepyeni damlaya bir göz atın!

Vans üzerinden görüntü