ile Altın Gözlerini Gözetledi. görkem. Nike SB Parra’nın bu haftanın başlarında kaykay üniformaları yarattığı açıklamaya uyan kekik merkezli marka, bir yıldönümü basketbol formasına ek olarak ABD madalyası standını açıkladı.

Eşleşen bir rüzgarlık ve pantolon içeren Nike’ın Team USA Madalya Stand Seti,% 100 geri dönüştürülmüş malzemelerin yanı sıra maksimum hassasiyet ve konfor için lazer kesilmiştir. Stil perspektifinden bakıldığında, ABD Olimpiyat rozeti, sol koldaki Amerikan bayrağı ve sağda “ABD” ile birlikte göğsünde gururla oturan işler oldukça basit tutuldu. Bütün bunlar gevrek beyaz bir renk tonunun üstüne yerleştirildi.

Nike aracılığıyla görüntü
Nike, 1996 yılında 25. yıldönümü “Red Hanedan” forması ile kadın basketbol takımının yenilmez geleneğini onurlandırıyor. Takım on yedinci madalyalarının peşinden gittikçe, ön tarafta “ABD” ile eşleşen “ABD” ile eşleşen bir Donanma ve giysinin yan tarafında yer alan Donanma ile süslenecekler.

Şu anda koleksiyonun halka açık satın alma için sunulup sunulmayacağı belirsizdir, ancak Nike’ın ev ülkelerini yine de desteklemeye istekli gibi görünüyor! Diğer yandan, burada 2021’de Guy için en iyi koşu ayakkabıları.

Nike aracılığıyla görüntü