OG olmayan AJ5’ler söz konusu olduğunda, Air Jordan 5 “Raging Bull” pastayı şimdiye kadar üretilen en ikonik çiftlerden biri olarak alıyor. İlk olarak 2009 yılında efsanevi “Toro Bravo” ile birlikte yayınlanan bu ateşli sıcak yeniden yayın, basketbol siluetinin 30. yıldönümünü kutluyor.

Cesur kırmızı bir renk içine batırılmış “Raging Bull”, topuktan ayak parmağından tereyağlı pürüzsüz kırmızı süet alanlarında süslenmiştir. See-Through Netting lateral ve medial yan panelleri süslerken, büyük boy 3 metrelik bir dil ona hepimizin bildiği ve sevdiği klasik Air Jordan 5 estetiğini verir.

Stadyum malları aracılığıyla görüntü

Stadyum malları aracılığıyla görüntü
Karartılmış bir Nike Air orta tabanı, 2. Dünya Savaşı boyunca belirgin bir şekilde kullanılan P-51 Mustang savaş uçağından esinlenerek aşağıda oturuyor ve tıpkı 11 yıl önce düşen orijinal çift gibi, şeffaf bir kauçuk dış tabanla kaplı, nefes kesici bir kauçuk dış tabanla kaplı tasarım.

2021 çiftinin resmi görüntüleri olmasa da, Nike Air Jordan 5 “Raging Bull” yeniden yayınlanması OG ile aynı göründüğü söylentileri var. Bunları koleksiyonunuza ekleyip ekleyemeyeceğinizi bize bildirin ve buradayken, Off-White X Air Jordan 5 “Yelken” e ayakta bir göz atabilirsiniz!

Stadyum malları aracılığıyla görüntü

Stadyum malları aracılığıyla görüntü