Yılın bu zamanında, çoğu spor ayakkabının biraz daha renkli bir şey aramaya başladığı. İster ince bir renk flaşı ister daha çirkin bir şey olsun, baharın gelişi bazı eşsiz ayakkabılarla kutlanmalıdır. Biraz ilham almaya ihtiyacınız varsa, bu son Vapormax teklifinden başka bir yere bakmayın. Karanlık ve Canlı Çatışma bunu bir süredir en sıcak renklerden biri haline getiriyor. Ve bu, Nike UK’de 6’dan fazla stil verilen bir şey olduğunu söylüyor.

İyi haber, bunlar aslında yarın İngiltere stokçılarında piyasaya sürülüyor. Daha yakından bakın ve Nike Vapormax Plus Black Volt’a hazır olun.

Bunun Nike’ın birçok hibrit ayakkabısından biri olduğunu unutmak kolaydır. Air Max TN ve Vapormax’ın bu kombinasyonu neredeyse zamansız görünüyor – yıllardır varmış gibi. Bununla birlikte, Nike’ın çağdaş modelleri arasında göreceli bir yeni gelen henüz en çok satan.

Vapormax Plus’ın konforu onu bu kadar çekici kılan şeydir. Bu yumuşak neopren ayağa yakın oturur ve suya dayanıklı dayanıklılıkta en iyisini vaat eder. Tabii ki, rakipsiz yastıklama sağlayan tıknaz hava dolu Vapormax ünitesi. Bu teknolojiye yeterince vurgu yapılmadıysa, Nike tüm üniteyi göz kamaştırıcı bir Volt gölgesinde kapsar.

Nike Air Vapormax Plus Black Volt, 6 Mart Çarşamba günü Nike UK ve birkaç stokçuda piyasaya sürüldü. Daha fazla uyarı için sabah 8’den itibaren @Thesolesupplier’e kilitli tutun!