Yeezy 500 ‘taş’ ilk olarak Temmuz ayında geri sızdığında, biraz ezilmiştik. Sadece ‘süper sarı’ karışık ‘allık’ ile daha koyu bir versiyonu olarak adlandırılabilen bir renkte boyanmış, biraz daha farklı bir şey istedik. Daha fazla sızıntının ortaya çıkmaya başladığı belirtildiğinde, ‘taş’ ın istediğimizin yanı sıra çok daha fazlası olduğu konusunda aşamalı olarak açıktı.

Birlikte alıştığımız tipik uyum yerine neopren bir binayı işleyen ilk çöl faresi renk, ‘taş’, biraz sarı bir tonla kremsi bej bir gölgede boyanmıştır. Tamamen yeniden işlenmiş bir dile sahip olan Gone, tıknaz spor ayakkabısına su direnci getiren pürüzsüz ve aerodinamik bir parça lehine tipik çekme sekmesidir.

Üstün geri kalanı, ultra lüks deri ile tereyağı pürüzsüz süetten yapılmıştır, yöntemini yanal ve medial yan paneller etrafında yapar. Aşağı doğru hareket ederek, her adımda esnek çekiş için sakız kauçuğu ile kaplı ek bir tıknaz adiprene sistemi keşfedeceksiniz. Bu, orta ayak boyunca kabartmalı bir “adipren” logosu ile vurgulanır.

Tüm yılın en çok aranan Yeezy spor ayakkabılarından biri olan Yeezy 500 ‘Stone’un 23 Kasım’da azalması bekleniyor – Yeezy Artışı 350 V2’ Black ‘Restock! Bu yeniden tasarım hakkında neye inandığınızı anlayalım ve geliştikçe çok daha fazla sürüm bilgisi için bizi izlemeye devam ettiğinizden emin olun!