kopyalamak için başka bir şans, bir Yeezy’yi kopyalamakla ilgili olduğunda, alabileceğiniz tüm yardıma ihtiyacınız var! Neyse ki, tek satıcı özel çekiliş bilgileri ile sizi bilgilendirmek için burada. İngiltere ve Avrupa için tüm çekilişlere çok fazla girmiş olsanız da, yedi aracılığıyla mağaza içi sürümünü duymadığınızı tahmin ediyoruz.

İngiltere tüccarı, kuzeydeki spor ayakkabılar için iyi bir haber olarak gelmesi gereken çok özel bir lansman planlıyor.

Liverpool’un en iyi spor ayakkabı destinasyonlarından biri olan yedi, sadık müşteri tabanlarına çiftler fırlatarak topluluğa geri dönmeyi planlıyor. Baltık Üçgeni içinde bir yerde olmasına rağmen, bu etkinliğin kesin konumu henüz açıklanmadı.

Yedi Çubuk’un kazananları sadece bir çift Yeezy 700’ü eve götürmeyecek, aynı zamanda Üstün Limited Edition Etkinlik Malları olacak. 13 Eylül Çarşamba günü saat 16.00’da kapanan çekilişe girin. Kazananlar ertesi gün temasa geçecek ve Liverpool’da belirli bir yer aracılığıyla 15 Cumartesi günü ayakkabıları toplayabilmeleri gerekecek.

Bir Yeezy Krad’u kopyalamanıza yardımcı olacak çok daha fazla son dakika haberleri ve özel bilgiler için @Thesolesupplier’e kilitli tutun.