ile yakınlaşın, Jordan Brand Bahar 2022 Vintage koleksiyonunun bir parçası olarak resmen açıklandı, Air Jordan 3 “Cardinal Red” bu sezonun beklenen birçok damlasından biri. 2011’de en son piyasaya sürülen ünlü Air Jordan 7 “Cardinal” in manevi devamı, on yıldan fazla bir süre beklediğimiz halde kesinlikle buna değer.

İnanılmaz derecede abartılı bir deri yapıya sahip olan farklı yapılar ve tamamlar, daha fazla derinlik için bu Air Jordan 3 boyunca yöntemlerini yapar. Örneğin, çakıllı paneller üst kısmın çoğunluğunu oluştururken, delikler yöntemlerini topuğa ve dile yapar. Aynı şekilde, AJ3’ün genel görünümünü ve hissi yükselten geleneksel fil baskısının yanı sıra, tüm ayakkabının etrafına saran pürüzsüz bir çamurluklar keşfedeceksiniz.

DSDAN1 üzerinden görüntü
INT’L Nakliye

Daha fazla gör

DSDAN1 üzerinden görüntü
INT’L Nakliye

Daha fazla gör

“Hafif Köri” aksanları, sokaklarla kontrast eklerken, güçlü “kardinal kırmızı” tonları sockliner ve Nike Air orta taban ayaklarının altına çarptı. Her şeyi tamamlamak için AJ3, tasarımı sonlandıran “çimento gri” bir dış tabana sahiptir.

Koleksiyonunuzda Nike Air Jordan 3 “Cardinal Red” istiyorsanız, o zaman uzun süre beklemenizi istemezsiniz. Kaynaklarımız bize bunların 24 Şubat’ta raflara çarpacağını söylüyor, bu yüzden en iyi polis olasılığınız için tek sağlayıcıya kilitli tuttuğunuzdan emin olun! Bunları önümüzdeki ay rotasyonunuza ve ilişkili haberlere ekleyip ekleyemeyeceğinizi anlayalım, Air Jordan 4 “Kanyon Purple” ve “Zeytin Canvas” Ağustos ayında düşüyor!

DSDAN1 üzerinden görüntü
INT’L Nakliye

Daha fazla gör

DSDAN1 üzerinden görüntü
INT’L Nakliye

Daha fazla gör