Yeezy 451’in geçen yılın Nisan ayında ilk kez ortaya çıktığına inanmak çılgınca. Daha önce gördüğümüz herhangi bir Kanye ayakkabısından ya da bu konuda herhangi bir spor ayakkabı türünün aksine, aslında Ridley Scott’ın bilim kurgu korkusu Alien’den doğrudan bir şey gibi görünüyor. Şimdi, bir yıl sonra, çok daha fazla sürüm bilgisi, beklenen spor ayakkabı için sızdı ve aynı zamanda Hiper’ın ötesinde olduğumuz!

Instagram bireysel @Charlescharlyc’e göre, 451, bir artış veya adiprene orta tabanda çalışmayan ilk boot olmayan Yeezy ayakkabısı olacak. Bunun yerine, yanan bir alev gibi ayak bileği bölgesine doğru örgü üstüne uzanan ultra kalın bir köpük sistemi kullanır. Ayrıca, Photoshop render’larına göre, 451, sevdiğimiz aynı karton kutusunda potansiyel olarak azalabilir, büyük “451” ile; Üstte yazı.

Bir çıkış tarihi açısından, @Charlescharlyc, Adidas Yeezy 451’in 2019’un sonunda bir süre azalacağını belirtir. Bir çift alıp almadığınızı anlayalım ve buradayken bir göz atın. Adidas’ın tam spor ayakkabı aralığı!

Charlescharlyc üzerinden görüntüler