, Dior X Air Jordan 1 yılın en hiper spor ayakkabı işbirliğiydi. Yüksek moda ve sokak kıyafetleri arasındaki çizgiyi bulanıklaştırarak, insan tarafından bilinen ve inanılmaz derecede sınırlı miktarlarda mevcut olan en lüks malzemelerden üretildi. Şimdi, Paris moda evi ve Beaverton markası, bu sefer Dior X Nike Air Max 95 için başka bir proje için yeniden bir araya gelebilir.

Sneaker Insider @PH__Community’ye göre, Dior’un AM95’i ele geçirmesi “Turuncu” ve “Volt” dahil olmak üzere iki renkte gelecek. Bunlar şimdilik çok erken mock-up’lar olsa da, üstlerin Air Jordan 1 ile aynı İtalyan buzağı derisinden hazırlanacağını ve Fransız şirketinin imza logosu tarafından dekore edileceğini belirtiyor. Bunların hepsi Sergio Lozano’nun anatomik olarak ilham alan tasarımının üstünde yapılır ve klasik ve çağdaş ideal çatışmaya neden olur.

Ph__community aracılığıyla görüntü
Aşağıda, aldığı kadar tıknaz olan temiz bir beyaz Nike Air orta taban bulacaksınız ve her şeyi yuvarlamak, topuk boyunca ince işlemeli bir kümeleme, tasarımı sonlandırıyor.

Yine, bunların şimdilik çok erken mock-up’lar olduğunu belirtmek gerekir, ancak raporların kendileri oldukça sağlam! 2021’de bir ara var olacak şekilde, Dior X Nike Air Max 95 oyunu bir kez daha değiştirecek şekilde ayarlandı, bu yüzden geliştikçe çok daha fazla haber için tek sağlayıcıya kilitli tuttuğunuzdan emin olun! Bu aranan işten sonra ne düşündüğünüzü bize bildirin ve buradayken, Futura X Off-White X Nike SB Dunk Low “UNC” adlı Futura X’e bir göz atabilirsiniz!

Ph__community aracılığıyla görüntü