Travis Scott X Nike Hava Kuvvetleri 1 “Cactus Jack”, eller aşağı, tüm yılın en popüler spor ayakkabı ortaklıklarından biri . Geçen ay düştüğünde piyasayı tamamen fırtına ile alan bir ayakkabı, geleneksel siluete daha önce gördüğümüz hiçbir şeye benzemeyen genel bir dönüşüm sağladı. Şimdi, daha önce hiç görülmemiş bir renkte ve saf ateşte ortaya çıktı.

Sneaker Fikir Sanatçı @Glitchedgarbage’ın izniyle, “Cactus Jack Black”, Kasım ayının çiftiyle aynı kazanan formülle uyumludur, ancak topuktan ayak parmağından tamamen karartılmıştır. Aynı Kiril komut dosyası ve siyah metal metin yanal ve medial yan paneller boyunca basılmış olsa da, tamamen siyah üst kısımla kontrast oluşturmalarını sağlamak için çok renkli aksanlarla rötuşlandılar, bu da güçlü bir pop ile sonuçlandı. Kafaları çevireceğinden emin olan renk.

Şu anda, Travis Scott X Nike Air Force 1 “Cactus Jack Black” sadece bir kavramdır, bu yüzden biri size bir çift sunmaya çalışırsa kesinlikle yasal değiller. Bunu tutarak, eğer benzer bir renk ortaya çıkarsa, size ilk haber vereceğimize bahse girebilirsiniz, bu yüzden tek tedarikçiye kilitli tuttuğunuzdan emin olun!