Temel Uyarı: Sahte sosyal ağ hesaplarının hem tek tedarikçiyi hem de taklit etmeye çalıştığı bir kimlik avı dolandırıcılığının bilincinde olduklarını bildiren bir aldatmaca dikkat edin. Tek kadın.
Twitter, Instagram veya Facebook aracılığıyla kişisel bilgilerinizi talep eden ve tek tedarikçi veya tek kadın olduğunu bildiren bir mesajınız varsa, lütfen geri mesaj atmayın. Bu biz değil, kişisel mesajlar aracılığıyla takipçilerimizin kişisel bilgilerini istemiyoruz.

Bu dolandırıcılar, bireylerden sigorta taleplerini talep etmek için satın alma işlemlerinde ayrıntılarını paylaşmalarını istemeden önce, “Tek Tedarikçi (veya tek kadın) ile bir yarışma kazandınız” iddia ediyorlar. Bu yöntemde sizinle iletişime geçmeyeceğiz, bu yüzden lütfen kişisel bilgilerinizi paylaşmayın. Her türlü hediyemiz için, rekabet şampiyonunu beslememiz veya hikayemiz aracılığıyla açıkça ortaya koyuyoruz.

Şu anda bu sahte hesapların kaldırılması için Facebook ve yetkililerle birlikte çalışıyoruz. Bu mesajlardan birini alırsanız, lütfen mesajı uygunsuz olarak bildirerek yardımcı olabilir misiniz? Son olarak, sosyal ağ boyunca bizimle etkileşime girerken her zaman sosyal tutamalarımızı her zaman iki kez inceleyin, çünkü sadece resmi hesaplarımızdan birinden sizinle temasa geçeceğiz – hesabımızın doğrulandığını ima eden mavi kene arayın!