ikinci teslimatını düşürdü, Stussy geri döndü ve bu sefer sağlam bir SS22 sağlama konusundaki görüşlerine sahip Toplamak. Bu en güncel tekliflerde, Stussy’nin bahar ve yaz aşınması için ideal olan çeşitli zarif parçaları sergilediğini görüyoruz.

Bu en güncel damla dahil, hepsi renkli bir renk ve desen koleksiyonuna sahip olan grafik tişörtler, hoodies, kısa kollu gömlekler, sweatshirtler ve hafif ceketler görüyoruz.

Stussy of Stuss
Bu en güncel koleksiyondaki parçalar, çilek baskılı bir logo tişörtünü içerir. Bu parçanın önünde, bir stussy imzası ve markanın fiziksel bir varlığına sahip olduğu şehirlerin bir listesi ile birlikte büyük bir çilek grafiği görüyoruz. Başka yerlerde, kısa kollu bir gömlek şeklinde parlak ve canlı bir parçanın geldiğini görüyoruz. Bu parça, çok fazla zar baskısı ile renkli sarı bir renk tonu vardır.

Stussy of Stuss
Son olarak, koleksiyonun, varsity tarzı bir yazı tipinde “stussy spor” logosu taşıyan sarı bir plaj havluyla yuvarlandığını görüyoruz. Mevcut Stussy SS22 koleksiyonunu kopyalamak isteyenler için, şu anda markanın web sitesinde diğer perakendecilere ek olarak mevcuttur. Diğer yandan, tanımsız.

Stussy of Stuss