ile tasarlanmıştır, karşılaştığımız çevre sorunlarının sayısı her gün artmaktadır. İnsanlar çevreleri konusunda çok sorumsuz hale geldi ve daha fazla kirliliğe neden oldu ve spor ayakkabı başları olarak karbon ayak izlerimiz de, özellikle kilitlenme sırasında yeni vuruşlar biriktirmeye devam ederken daha büyük bir hacimde genişledi. Bununla birlikte, Amerikan Ayakkabı Etiketi New Balance, 99x serisinden fazla malzemelerle sekizinci modelini tasarlayarak sürdürülebilir bir geleceğe hevesle çalışıyor. New Balance 998, hala şık kalırken sürdürülebilirliği teşvik etmek için ihtiyacınız olan her şeydir.

NB998, Ronnie Fieg’in NYC tabanlı moda ve ayakkabı perakendecisi Kith gibi yüksek ısı işbirlikleri de dahil olmak üzere birçok yorumda spor ayakkabı pazarına zaten ulaşmış olsa da, New Balance 998’in 1’in 1’inde gerçekleşecek, yani her renkte olacak birbirine özgüdür.

Yeni Denge üzerinden Görüntü
INT’L Nakliye

Daha fazla gör

New Balance’ın hurdalıklarından kullanılmayan inşaat malzemeleri, bu New Balance 998’lerde, dantel, çorap astarı, yaka ve orta uçlar da dahil olmak üzere geleneksel peluş süet ve örgü panellerini yenilemek için kullanılır. Spor giyim devinin imzası Abzorb orta tabanı, optimal konfor ve yastıklama için üst kısmı barındırırken, ek tekstiller siluetin muadillerini oluşturur. Siyah, gri, sarı, mor, turuncu, mavi ve daha fazlasının vahşi renk engellemeleriyle serbest bırakılacak şekilde, bunların garantili bir kafa çevirici olduğuna dair şüphemiz yok. Kurulum nihayet Dil ve Tolar’daki New Balance marka vuruşlarıyla tamamlandı

Yeni bakiye 998’i “sorumlu bir şekilde” taklit ediyorsanız bize bildirin ve en son yeni bakiye sürümlerinin önünde kalmak istiyorsanız, ilk olacağımız için burada tek tedarikçiye kilitli tuttuğunuzdan emin olun sana bildirmek! New Balance 57/40 yeni düştü ve 90 £ karşılığında satın alabileceğiniz en iyi spor ayakkabı!

Yeni Denge üzerinden Görüntü
INT’L Nakliye

Daha fazla gör

Yeni Denge üzerinden Görüntü
INT’L Nakliye

Daha fazla gör