Şüphesiz bir gölge olmadan, pusu X Nike Dunk High, yılın en iyi ortaklıklarından biridir. İlk olarak, dünya cehenneme gitmeden hemen önce geçen yıl New York Moda Haftası’nda bütün gün ortaya çıktı, Yoon Ahn’ın kolu ünlü basketbol ayakkabısı kesinlikle beklemeye değerdi. Şimdi, çok yakında gelen iki çok daha fazla renkte gizlice bir göz atıyoruz!

Sneaker Insider @SneakerJamz_New tarafından tanıtılan “Derin Kraliyet Mavisi” ve “Chicago”, aynı adı taşıyan renklere dayanmaktadır. Motosiklet kültüründen motivasyon alarak, uzun süreli ayak bileği gibi unsurlar, süper bisiklete binerken giyebileceğiniz botlara saygı gösterir. Premium pürüzsüz deriden yapılmış, Toebox’taki delikler nefes alabilen bir deneyim sunarken, topuk çimentosunda bu dunk ortaklığı en iyilerinden biri olarak pusu markalı bir tezgah.

Yoon Ahn aracılığıyla görüntü
INT’L Nakliye

Daha fazla gör

Tabii ki, Nike Swoosh’u tartışmadan bu ayakkabı hakkında konuşamazsınız. Mat siyah bir kaplamada lateral ve medial taraflar boyunca çekilen kene fikri, sizi geçiyor gibi görünen bir görünüm için topuktan geçer.

Kaynaklarımıza göre, pusu X Nike Dunk High “Deep Royal Blue” bu yaz bir süre düşecek, pusu X Nike Dunk High “Chicago” Yoon’un iç çevresi için özel. Bunu tutarak, eğer bu değişiklikler varsa size ilk haber veren olacağız! En çok hangi renkte hissettiğinizi ve ilişkili haberlerde, Chicago Bulls’un gizli X Nike Dunk High “UBA” yı etkilediğini anlayalım!

Yoon Ahn aracılığıyla görüntü
INT’L Nakliye

Daha fazla gör