Anaheim, California merkezli kaykay minibüsleri, spor ayakkabı kültürünü bugünkü olarak şekillendirmeye önemli ölçüde katkıda bulunan bir ayakkabı etiketidir. Vans, dünyaca ünlü Japon modası Essential Comme des Garçons gibi, zaman boyunca evlerine farklı üyeleri işe aldı. İkili, CDG Vans Old Skool “Black” gibi ve şimdi yeni bir beyaz makyaj gibi yıllar boyunca çok çeşitli ürün yelpazesi sağladı.

Comme des Garçons X Vans eski skool “Beyaz”, paten-döndürülmüş işitsel stil modelinin tüm geleneksel özelliklerini koruyacak, ortak marka tekrarlanan “CDG” sözcükleri, ayak altında orta taban sisteminde-bu zamana siyah vermek bir kontrast pop.

CDG aracılığıyla görüntü
INT’L Nakliye

Daha fazla gör

Tuval tarafından yapılandırılmış üst, premium bir dokunuş için deri yönlerle katmanlı temiz beyaz bir gölgeye ve üçlü beyaz bir renk olanı kesintiye uğratmak için beyaz süet takımlarının daha kremsi bir tonuna sahiptir. Rei Kawakubo’nun şiddetli bir hayranıysanız ve minibüslerle yaptığı çalışmalarsanız, bu minibüs eski skoollar beyinsizdir.

Comme des Garçons X Vans Old Skool “White” 7 Ocak’ta Dover Street Market yerleri de dahil olmak üzere CDG perakendecilerini seçiyor. Mevcut VANS işbirlikleri ile güncel kalmak için burada tek satıcıda ideal olarak kilitli kaldığınızdan emin olun. Benzer haberlerde, Comme des Garçons X Nike Premier futbol botlarını topuklarla birleştiriyor.

CDG aracılığıyla görüntü
INT’L Nakliye

Daha fazla gör