Futura x Off-White X Nike SB Dunk Low “Unc” na ilk kez yakaladığımızda, geçen yaz bildiğimiz Hemen polis için bir ihtiyaç olacaktı. Futura Laboratories ile işbirliği içinde yapılan üç yönlü ortaklık, Off-White’s Paris Moda Haftası İlkbahar/Yaz 2020 şovunda başka bir renkle birlikte sunuldu ve şimdi henüz en yakın görünümümüze giriyoruz!

Abloh’un diğer Dunk Low ortak işlerinden farklı olarak, “UNC” kaykay için oluşturulduğunu gösteren bir SB ayakkabısıdır. Kuzey Carolina Klasik Üniversitesi Renk Paletinde boyanmış olan üst, en iyi deriden başka bir şeyden üretilmez, şık ve pürüzsüz hale getirir. Bir swoosh yanal ve medial yan paneller boyunca sürgün eder ve tıpkı yukarıda belirtilen dunks gibi, bu özel çiftler, standart düz bağcıklı ve en iyi kilitleme uyumu için bir zig-zag kurulumunun yanı sıra bir iz ayakkabı esintili bağlama sistemine sahiptir.

Yankeekicks aracılığıyla görüntü

Yankeekicks aracılığıyla görüntü

Yankeekicks aracılığıyla görüntü
Aşağıda, daha fazla konfor için bir Nike Zoom orta taban bulacaksınız ve bu, ayak altında buzlu mavi kauçuk bir dış taban ile kaplı. Hepsini yuvarlamak için, “FL” detayları, dil ve topuk üzerine inen Futura laboratuvarlarının başını sallayarak efsanevi Off-White X Nike ayakkabısını sonlandırarak bulunabilir.

Futura Laboratories X Off-White X Nike SB Dunk Low “UNC” nin yakın zamanda piyasaya sürülmesi beklenmese de, şu anda boru hattında neler olduğunu görmek ilginç. Bu istenen işbirliği hakkında ne düşündüğünüzü bize bildirin ve buradayken, Off-White X Nike Dunk Low “Black” e ilk bakışınızı da alabilirsiniz!

Yankeekicks aracılığıyla görüntü

Yankeekicks aracılığıyla görüntü

Yankeekicks aracılığıyla görüntü