Bakalım, hayranlar Pharrell’in Afro esintili Hu NMD koleksiyonuna tam olarak şaşırmadılar. Belki de primeknit’in çoğunu kapsayan renklerin veya blok bestelemenin havalı kullanımı idi.

İğrenç bir şekilde yüksek sesle, ayakkabılarda her zaman kötü bir özellik değildi, ancak bir şekilde, bu tıknaz NMD üzerinde çalışmıyor gibi görünüyordu. Tabii ki, herkes tam olarak aynı hissetmedi, ancak Afro Hu NMD için hala boyutlar sunuluyor – aynı şey önceki stiller için de belirtilemez.

Sadece bu koleksiyon için hype öldüğüne inandığınızda, Pharrell kendini kurtarmak üzere olabilir. Bunlar Pharrell X Adidas Hu Nmd ‘Inspiration’ paketinin ilk resimleri olduğu için kendiniz görün.

Neyse ki, Pharrell bu yaklaşan pakette çok daha alçakgönüllü bir renk seçeneğini tercih ediyor. Bununla birlikte, renkli özetleme hala ayak bileği çevresi boyunca borsalıdır, ancak tıpkı orijinaller gibi, bu paket ön ayak boyunca metni engelleyen işlev görmez.

Çin markası, daha tanıdık bir stil işaretinin yanı sıra, bu ‘iz’ yapısı sayesinde, kilitleme desteğinde en iyisinden emin olabilirsiniz.

Kaynaklara göre, Pharrell X Adidas Hu Nmd ‘Inspiration’ paketi, bu Kasım ayında bir dizi stilde tanıtmak için düzenlendi. Aşağıdaki yorumlarda düşüncelerinizi anlayalım. Pharrell oyuna geri döndü mü?!