ile stilinizi doldurun, Japon sokak kıyafeti baskısı Bape 2022’yi uçan bir başlangıç ​​yapmak istiyor gibi görünüyor! Dün bir işbirlikçi Bape X Squid oyun koleksiyonunun tanıtımına uygun olarak, marka zaten bir bağlantı daha geri döndü. Bape X Stussy, bir kez daha, stil tarzımızı doldurmaya hazırlanan sınırlı bir işbirlikçi kamyoncu şapkaları oluşturmak için bir kez daha birleştirdi.

İki marka, 2010 yılına kadar birlikte birlikte birlikte birlikte çalışma tarihinin yanı sıra uzun ve katlanmış bir geçmişe sahip, bu yüzden her iki etiket için de tam olarak yeni bir alan değil.

Bu son ortaklık, ikilinin bir kamyon şoförü şapkasının üç benzersiz kamuflaj renkini oluşturmak için ortak çabaları entegre ettiğini görüyor. Şapkanın kendisi, arkaya uygun bir dikişli panel binası ile ortaya çıkar. Stussy’nin imza logosu, arkada bir BAPE logo yaması yer alırken parçanın önünü göze çarpıyor.

Çevre dostu kamuflaj tonları ile vurgulanan bronz bir renk, beyaz ve ton tonları ile pembe ve daha koyu tonlu mor bir renk içeren üç ayırt edilebilir renk yer alıyor. Bu son Stussy X BAPE işbirliğine polis memurunu arıyorsanız, 21 Ocak Cuma günü Bape Store Places ve Bape.com’da sunulacak. Diğer yandan, Fransız üst düzey dev LVMH, Aimé Leon Dore’de azınlık hissesi alıyor.