en iyi bakışınız, şimdi en iyi görünümümüzü henüz sıcak beklenen PSG X Air Jordan 4’e alıyoruz! Efsanevi Fransız futbol kulübü Paris Saint-Germain ile ortaklaşa yapılan bu, bu özel siluet üzerinde ilk kez çalıştıklarını işaret ediyor, bu yüzden doğal olarak oldukça hiper!

Nike ile önceki ortaklıklarının aksine, Paris Saint-Germain bu sürüm için imza kombinasyonlarını affetti. Bunun yerine, temiz bir “beyaz” ve güçlü “Bordeaux” aksanları ile “nötr gri” kombinasyon seçtiler ve güçlü “ateş kırmızısı” na benzeyen bir estetiğe neden oldular.

Drewswish aracılığıyla görüntü

Drewswish aracılığıyla görüntü
Deri ve süet, daha derinlik için yöntemlerini farklı yapılarda üstte yaparken, “paname” yanal yan paneller boyunca küçük bir etiket süslüyor. Her şeyi kapatmak için, topuklar ünlü ortak markalı logo ile damgalanır ve temiz kesim Air Jordan 4 tasarımını sonlandırır.

Eylül ayında bir ara tam ev boyutunda tanıtılması beklenen Paris Saint-Germain X Nike Air Jordan 4 kaçırılmamalı, bu yüzden geliştikçe çok daha fazla haber için tek sağlayıcıya kilitli tuttuğunuzdan emin olun! Bunlar hakkında neye inandığınızı ve ilişkili haberlerde, Union La X Air Jordan 4 SP’nin son olarak bir çıkış tarihi var!

Drewswish aracılığıyla görüntü

Drewswish aracılığıyla görüntü