ile yeni zirvelere taşıyın, trikodan söz, omurgayı soğuk bir soğutma gönderir, çünkü bu parçaları tipik olarak sadece kış giymiş ürünler olarak düşünürüz. Peki ya size durum böyle olmadığını söyleseydik? En iyi örgü parçasıyla, bu öğeleri yıl boyunca giyebilir ve katmanlayabilirsiniz ve bu yüzden sizi temsil etmek için sizi tanıtmak istiyoruz.

Temsil Yoluyla Resim
AB nakliye

Şimdi satın al

Bu moda ilavesi,% 50 tiftik,% 30 naylon ve% 20 yün yapısı ile geliyor ve hala olağanüstü bir forma sahip ağır bir tasarım yaratıyor. Hafif kırılmış uyumuna ek olarak, bu parça, öğenin rahat kalmasını ve aşınma boyunca korunmasını garanti etmek için nervürlü bir etek, boyun ve manşet görüntüler. Temsilcinin logosu sadece iç boyun çizgisinde bulunan bu parça, uyumlarına minimalizm veya kontrollü bir stil dokunuşu eklemek isteyenler için çok uygundur.

Hem çarpıcı bir “siyah” hem de parlak ve cesur bir “kobalt” tonunda görünen bu yorumlamalardan biri, bir dizi tonla mükemmel bir şekilde eşleşecektir. Bunu kopyalamak isteyenler için Mohair Sweater’ı temsil ediyor, şu anda markanın web sitesinde stokta, bu yüzden beklemeyin!

Temsil Yoluyla Resim
AB nakliye

Şimdi satın al